Nocna Droga Krzyżowa 2024 Bemowo
Categories: Aktualności, Ogłoszenia parafialne

Nocna Droga Krzyżowa 2024

Nocna Droga Krzyżowa 15.03.2024 r.

Liturgiczna Służba Ołtarza Naszej Parafii po raz szósty organizuje Nocną Drogę Krzyżową 2024. Tym razem pod hasłem: „NIE MA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI” (J 15, 13).

Jest to szczególna inicjatywa pozwalająca oderwać się od codziennych spraw, by w ciszy i samotności rozmawiać z Bogiem.

Nocna Droga Krzyżowa rozpocznie się 15 marca 2024 r. Mszą św. o godz. 19:30 i obejmie trasę około 30 km.

Oprócz zgody należy wypełnić oświadczenie RODO, które będzie potrzebne do realizacji zadania.

Zapisy mailowo na adres:

• ndk.bemowo@gmail.com lub
  • przez dostarczenie do zakrystii wypełnionego formularza (dostępnego poniżej) do 14.03.2024 r. do godz. 15:00

możliwe są zapisy po tym terminie (nawet po Mszy św. 15 marca), jednak nie obejmują one ubezpieczenia NNW).

Koszt uczestnictwa to 30 zł – w cenie zawarte są rozważania w formie książeczki, ubezpieczenie NNW, odblaskowa opaska. Dochód zostanie przeznaczony na fundusz Liturgicznej Służby Ołtarza.

Bóg zapłać

NDK Bemowo 2024