słowo Boże

25.06.2023 r. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Zwyczajem lat ubiegłych, dzisiaj, po każdej Mszy św., modlitwa w intencji kierowców i podróżujących oraz błogosławieństwo pojazdów.

Ofiary zbierane do puszek przy tej okazji są przeznaczone na organizację MIVA POLSKA, wspierającą polskich misjonarzy zagranicą.

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane codziennie do piątku włącznie, po wieczornej Mszy św.

Serdecznie zapraszamy.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św., połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W czwartek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. W tym dniu zbierana taca (tzw. świętopietrze) przeznaczona jest na posługę apostolską i charytatywną Papieża.

W piątek przypada święto Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych. Msza św. pod przewodnictwem J. E. Ks. Biskupa Polowego Wiesława Lechowicza o godz. 9:30.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego Miłosierdzia.

W tym tygodniu przypada I. sobota miesiąca.

W sobotę, po Mszy św. o godz. 7:00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.

W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 13:15.

Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznego powrotu.