słowo Boże

02.07.2023 r. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

W poniedziałek przypada święto św. Tomasza Apostoła.

Msza św. w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących i za naszych zmarłych polecanych w wypominkach w poniedziałek o godz. 18:00, a o 17:30 różaniec za zmarłych.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek miesiąca.

W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do służby Bożej.

W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00. Dzieciom z klasy IV i nowym kandydatom do bierzmowania przypominamy o comiesięcznej spowiedzi.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, a o 17:45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Przypominamy, że okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 13:15.

Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki – w godz. 16.30-17.30.

W sprawach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny na numer dyżurny dostępny na stronie internetowej parafii.

W minionym tygodniu odszedł do Pana:

Śp. Kazimierz WOJCIECHOWSKI, ul. Kaliskiego

„Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…”