słowo Boże

18.06.2023 r. – XI NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane codziennie, po wieczornej Mszy św.

Serdecznie zapraszamy.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli, wychowawców oraz kadetów Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego w poniedziałek o godz. 14:00.

Zebranie rodziców dzieci ze scholi parafialnej oraz ministrantów wyjeżdżających na kolonię letnią do Ustki – we wtorek po Mszy św. wieczornej.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli, wychowawców oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 150 w środę o godz. 17:00.

Msza św. przed promocją oficerską dla absolwentów i pracowników WAT w środę o godz. 16.30 na placu apelowym WAT.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św. połączona z nabożeństwem czerwcowym.

W tym dniu kancelaria parafialna będzie wyjątkowo czynna po Mszy św. wieczornej.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego Miłosierdzia.

Zmiana tajemnic różańcowych w piątek po Mszy św. wieczornej.

W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W tym dniu o godz. 9:00 na placu apelowym Wojskowej Akademii Technicznej odbędzie się uroczystość promocji absolwentów na pierwszy stopień oficerski. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji nowo mianowanych oficerów.

W przyszłą niedzielę, zwyczajem lat ubiegłych, po każdej Mszy św. modlitwa w intencji kierowców i podróżujących oraz błogosławieństwo pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji będą przeznaczone na organizację MIVA POLSKA, wspierającą polskich misjonarzy zagranicą.

Decyzją arcybiskupa metropolity, kard. Kazimierza Nycza, odchodzi z naszej parafii ks. Paweł Mazurek, który z dniem 26 sierpnia rozpoczyna posługę w jednej z warszawskich parafii. Natomiast w naszej wspólnocie rozpocznie posługę ks. Mateusz Farfus.