18.09.2022 r. – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

W związku z koncertem charytatywnym „Dla Ukrainy”, który odbędzie się 25 września w auli WAT, w niedzielę 18.09 po każdej Mszy św., jest możliwość nabycia biletów cegiełek. Cena biletu jest dowolna. Dochód z koncertu ma być przeznaczony na wsparcie Szpitala Wojskowego w Równem na Ukrainie. Więcej szczegółów u osoby rozprowadzającej bilety cegiełki.

1. W związku z rekolekcjami dla kapelanów kancelaria parafialna we wtorek będzie nieczynna.
  2. W środę 21 września przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty – Święto patronalne Służby Celnej.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.
  4. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego Miłosierdzia.
  5. Zgodnie z decyzją Organizatorów obchodów Jubileuszu 90-lecia powstania Boernerowa Msza św. w intencji Mieszkańców żyjących i zmarłych w sobotę o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Parafia nasza ma nową stronę. Nowy adres strony:  www.parafiaboernerowo.pl
  7. Jest już nowa Księga intencji na przyszły rok 2023.