11.09.2022 R. – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Składamy podziękowanie ks. ppor. Tomaszowi Miencickiemu za 4 lata posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Przez ten okres ks. Tomasz prowadził katechezę w Szkole Podstawowej nr 150, opiekował się scholą dziecięcą i liturgiczną służbą ołtarza oraz przygotowywał młodzież do sakramentu bierzmowania. Obecnie ks. Tomasz przygotowuje się do wyjazdu z żołnierzami na Litwę. Na dalszą drogę kapłańskiej posługi życzymy księdzu Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.

Dzisiaj po każdej Mszy św. woluntariusze ze Szkoły Podstawowej nr 150 będą sprzedawać bilety cegiełki na koncert charytatywny piosenki poetyckiej Wolnej Grupy Bukowina i Mikroklimatu, który odbędzie się 21. września w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska o godz. 18:00.Cena biletu cegiełki 25,- zł. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na wsparcie Archidiecezjalnego Hospicjum Domowego mieszczącego się przy Parafii pw. św. Zygmunta na Bielanach, które sprawuje opiekę nad pacjentami onkologicznymi także z naszej dzielnicy. Każdy z gości koncertu otrzyma też ciasto i symboliczny prezent przygotowany przez uczniów szkół bemowskich.

Dzisiaj także rozpoczyna się w Kościele XII Tydzień Wychowania. Polecajmy w swoich modlitwach dzieci i młodzież, ale też tych wszystkich, którzy trudzą się nad urabianiem młodych serc umysłów: nauczycieli, wychowawców i katechetów.

Kancelaria parafialna jest czynna 4 razy w tygodniu: wtorek, środa, czwartek i piątek od godz. 16:30-17:30.

Nabożeństwo fatimskie we wtorek, po wieczornej Mszy św.

W środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Spotkanie rodziców, których dzieci będą przygotowywały się do I spowiedzi i Komunii św. w naszej parafii w sobotę o godz. 9:00.