02.10.2022 r. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

• Nabożeństwa różańcowe, codziennie po wieczornej Mszy św – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Msza św. za zmarłych w czyśćcu cierpiących i za naszych zmarłych polecanych w wypominkach w poniedziałek o godz. 18:00, o 17,30 różaniec za zmarłych
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św. w czasie nabożeństwa różańcowego
  • W tum tygodniu przypada I. czwartek i I. piątek miesiąca. Kandydatom do bierzmowania i dzieciom z klasy IV przypominamy o comiesięcznej spowiedzi.
  • W czwartek, po wieczornej Mszy św. Ks. Paweł zaprasza na I. spotkanie Koła biblijnego w naszej parafii.
  • W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00, księża odwiedzą chorych z Komunią św.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17,45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I. spowiedzi i Komunii św. w niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00.
  • Ks. Piotr zaprasza do scholii dziecięcej. Próby odbywają się w każdą niedzielę o godz. 11,15.

Ks. Piotr organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 15-22 kwietnia. Program jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń. Więcej informacji u ks. Piotra, nr tel.: 507 012 024

Jest już nowa Księga intencji na przyszły rok 2023.

W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
• we wtorek – św. Franciszka z Asyżu,
• w środę – św. S. Faustyny Kowalskiej,