09.10.2022 r. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Dzisiaj, tj. 9.10.2022 r., we wszystkich kościołach w Polsce trwa badanie niedzielnych praktyk religijnych, tzn. liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. i przystępujących do Komunii.

Dzisiaj także dzieci z klasy III przygotowujące się do I. spowiedzi i Komunii św. otrzymają poświęcone różańce podczas  Mszy św. o godz. 12:00.

Zapraszamy  do wspólnej  modlitwy różańcowej.

Nabożeństwo różańcowe, codziennie po wieczornej Mszy św.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę,  po wieczornej Mszy św. w czasie nabożeństwa różańcowego

• W czwartek ostatnie nabożeństwo fatimskie. Jeśli pozwoli pogoda różaniec po Mszy św. wieczornej odmówimy przy Grocie Matki Bożej.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00,  o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.
  • Piotr zaprasza do  scholi  dziecięcej. Próby odbywają się w każdą niedzielę o godz. 11:15.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia’ na Fundusz wsparcia zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

Ks. Piotr organizuje pielgrzymkę do Włoch w dniach 15-22 kwietnia. Program jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń. Więcej informacji  u ks. Piotra, Tel:  507 012 024