30.10.2022 r. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Dzisiaj przeżywamy 49. rocznicę konsekracji naszego kościoła, której 10.09.1973r. dokonał bł. Kard. Stefan Wyszyński. W swoich modlitwach pamiętajmy o budowniczych tejże świątyni, także o kapłanach, którzy tutaj posługiwali.

W poniedziałek możliwość spowiedzi od godz. 17:00-18:00.

We wtorek  Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedzielę, nie będzie Mszy św. o godz. 13,15.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 procesja wokół kościoła połączona z modlitwą za zmarłych a następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Modlitwa wspominkowa za zmarłych od czwartku przez cały listopad, codziennie oprócz niedzieli po wieczornej Mszy św.

W listopadzie mamy możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych,  czyli darowania kar czyśćcowych.  Od 1-8 listopada można zyskać odpust zupełny,  w pozostałe dni odpust cząstkowy. Warunków zyskania to: stan laski uświęcającej, przyjecie Komunii św.,  odmówienie nakazanych modlitw, nawiedzenie cmentarza  i modlitwa za zmarłych.

W tym tygodniu przypada I. czwartek, piątek i I. sobota miesiąca.

Spotkanie Koła biblijnego w czwartek o godz. 19:00. Zaprasza ks. Paweł.

W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00. Kandydatom do bierzmowania i dzieciom z klasy IV przypominamy o comiesięcznej spowiedzi.

Księża odwiedzą chorych z Komunia św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17,45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.

Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9:00, spotkanie lektorów w niedziele o godz. 19:00.

Pięcioosobowa rodzina z Ukrainy poszukuje dwupokojowego mieszkania. Są w stanie zapłacić 2000,- zł.

W tym tygodniu odeszła do Pana :

Śp. Janina Kowalik, ul. Archimedesa

„Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”