06.11.2022 r. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Zgodnie z apelem Jego Ekscelencji ks. Biskupa Wiesława Lechowicza Ordynariusza Polowego Wojska Polskiego dzisiaj we wszystkich kościołach garnizonowych w Polsce jest prowadzona zbiórka do puszek na wsparcie filmu o ks. Stanisławie Brzósce. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Modlitwa wypominkowa za zmarłych połączona z odmawianiem różańca  od poniedziałku do soboty, codziennie,  przez cały listopad po wieczornej Mszy św.

Msza św. za zmarłych w czyśćcu cierpiących i za zmarłych polecanych w wypominkach w poniedziałek o godz. 18:00, o 17:30 tradycyjnie różaniec za zmarłych.

W środę przypada Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

—————————————————————————————————–

Po Mszy św. wieczornej wypominki połączone z  nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek (11.11.) przypada 104. Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18:00.

—————————————————————————————————–

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00 o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

—————————————————————————————————–

Archidiecezja Warszawska przekazała nam 10 zaproszeń na Msze św. do Świątyni Bożej Opatrzności, którą 11 listopada  o godz. 10:00 w intencjo Ojczyzny odprawi ks. kard. Kazimierz Nycz, oraz 10 zaproszeń na koncert zatytułowany „Requiem dla świata” o godz. 17:00. Zaproszenia można odebrać w zakrystii.

Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9:00, spotkanie  dla ministrantów w sobotę o godz. 10:00.

Możliwość spowiedzi  w sobotę od godz. 17:00-18:00.

W przyszłą niedzielę Parafia nasza będzie przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej.  Kazania przez całą niedzielę będzie głosił ks. dr Rafał Kaniecki.

Sumę odpustowa o godz. 13:15 odprawi J.E. Ks. Biskup Wiesław Lechowicz, Ordynariusz Polowy  Wojska Polskiego.

Po Mszy św. zapraszamy na piknik parafialny, będzie grochówka wojskowa i ciasto. Zapraszamy także do udziału w przygotowaniach.J.E