I NIEDZIELA ADWENTU

26.03.2023 r. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Władysław Naworol ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

Poświęcenie i wręczenie krzyżyków kandydatom do bierzmowania dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13:15.

Ofiary składane dzisiaj na tacę zostaną przeznaczone na zakup darów na święta dla potrzebujących pomocy z naszej parafii.

Dary będą wydawane w przyszły wtorek tj. 4. kwietnia od godz. 16:00-18:00.

W poniedziałek ostatni dzień rekolekcji. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą dla księdza Rekolekcjonisty.

Od poniedziałku do soboty możliwość spowiedzi od godz. 17:00-18:30.

NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE:

• Droga krzyżowa dla dzieci – w środę o godz. 17:30
  • Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych w piątek, o godz. 7:30 i 18:30
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17:15.

Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po Mszy św. o 18:00

Spotkanie Koła biblijnego we czwartek o godz. 18:30, zaprasza ks. Paweł.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

Zwyczajem lat ubiegłych w piątek, po Mszy św. wieczornej odbędzie się Droga krzyżowa ulicami naszej parafii.

Z racji I. soboty miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy św. o godz. 7:00.

Przyszła niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 12:00 będzie konkurs palm dziecięcych.