Miłosierdzie Boże

20.11.2022 r. – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu uroczystości odpustowej. Dziękuję ministrantom, lektorom, kantorom, dziękuję za upieczone ciasto. Wszystkim składam serdeczne „Bóg zapłać”.

W ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc przeznaczoną dla Ukrainy w ramach Pomocy Kościołowi  w Potrzebie wyniosła 2234,- zł. „Bóg zapłać”

Dzisiaj Kościół przeżywa Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, jest to też  święto patronalne Akcji Katolickiej.

Jest to ostatnia niedziela Roku liturgicznego, za tydzień rozpocznie się  już Adwent.

Dzisiaj także, z racji Uroczystości,  po wieczornej Mszy św. nabożeństwo uwielbienia.

Modlitwa wypominkowa za zmarłych połączona z odmawianiem różańca  od poniedziałku do soboty, codziennie,  przez cały listopad po wieczornej Mszy św.

Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wypominkami w środę, po wieczornej Mszy św.

——————————————————

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Krzysztofa, w środę o godz. 18:30.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w czwartek o godz. 19:00.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00,  o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

——————————————————

Zmiana tajemnic różańcowych w piątek, po modlitwie wspominkowej.