I NIEDZIELA ADWENTU

22.01.2023 r. – III NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

III NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który w tym roku przebiega pod hasłem: Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości. Niech wołanie Chrystusa Pana: „«Ojcze spraw /…/ aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, by świat uwierzył, że Ty Mnie posłałeś” stanie się i nasza modlitwą.

Dzisiaj, o godz. 19:00 koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi dziecięcej i scholi akademickiej WAT. Serdecznie zapraszamy.

Od poniedziałku dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Porządek kolędy jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Od poniedziałku do piątku początek kolędy o godz. 16:00, w sobotę o godz. 15:00.

Z powodu kolędy kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w czwartek.

W środę przypada święto Nawrócenia św. Pawła.

Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę (29. stycznia) o godz. 19:00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu orkiestry wojskowej WAT.

W minionym tygodniu odeszli do Pana:

Śp. Maria MACIEJEWSKA, ul. Kaliskiego

Śp. Stanisław RUTKOWSKI, ul. Ciołkowskiego

/pogrzeb 30. stycznia o godz. 13:00/

„Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”