dzwon 50 rocznica konsekracji
Categories: Aktualności, Ogłoszenia parafialne

08.10.2023 r. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  R.L.

Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 12:00. poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I. spowiedzi i Komunii św.

Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie, po wieczornej Mszy św.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

Spotkanie Koła Biblijnego w czwartek, po nabożeństwie różańcowym. Zaprasza ks. Mateusz.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

W piątek, ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku. Jeśli pozwoli pogoda nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione przy grocie Matki Bożej.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek, po Mszy św. wieczornej.

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXIII Dzień Papieski. Zwyczajem lat ubiegłych po każdej Mszy św. ministranci i Schola będą rozprowadzać kremówki. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd. Podczas tych wakacji z takiej formy odpoczynku w Ustce skorzystało 30 dzieci z naszej parafii.

Konsekracja kościoła na Boernerowie w dniu 10 września 1973 r.

galeria zdjęć

Fotografie pochodzą z książki Jerzego Bogusława Raczka pt. „Błogosławiony Stefan Kardynał Wyszyński w pamięci Boernerowa”, Warszawa 2020 i zostały umieszczone dzięki uprzejmości Autora