04.09.2022 r. – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Decyzją Biskupa Polowego Wiesława Lechowicza odchodzi z naszej Parafii ks. ppor. Tomasz Miencicki. Ks. Tomasz przygotowuje się do wyjazdu z żołnierzami na Litwę. Pożegnanie ks. Tomasza odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12:00

Natomiast do naszej wspólnoty przybył ks. ppor. Krzysztof Kiszowski, którego serdecznie witamy i życzymy wszystkiego najlepszego od Pana Boga i ludzi.

Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna 4 razy w tygodniu: wtorek, środa, czwartek i piątek od godz. 16:30-17:30.

Msza św. za zmarłych w czyśćcu cierpiących i za naszych zmarłych polecanych w wypominkach w poniedziałek o godz. 18:00, o 17:30 różaniec za zmarłych.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.

W czwartek przypada święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę, 11 września, po każdej Mszy św., woluntariusze ze Szkoły Podstawowej nr 150 będą sprzedawać bilety cegiełki na koncert charytatywny piosenki poetyckiej Wolnej Grupy Bukowina i Mikroklimatu, który odbędzie się 21. września w Amfiteatrze Bemowo w Parku Górczewska o godz. 18:00. Cena biletu cegiełki 25 zł. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na wsparcie Archidiecezjalnego Hospicjum Domowego mieszczącego się przy Parafii pw. św. Zygmunta na Bielanach, które sprawuje opiekę nad pacjentami onkologicznymi także z naszej dzielnicy. Każdy z gości koncertu otrzyma też ciasto i symboliczny prezent przygotowany przez uczniów szkół bemowskich.

W minionym tygodniu odeszła do Pana:

Śp. Janina Partyka, ul. Radiowa  /pogrzeb odbędzie się w środę (07.09) o godz. 14:00 na Cmentarzu Północnym/

„Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”