24.07.2022 r. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj o godz. 17:00 przed tablicą poświęconą poległym Powstańcom Obwodu AK „Żywiciel” u zbiegu ulic Westerplatte i Grotowskiej z racji zbliżającej się 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbędzie się odczytanie Apelu Pamięci, złożenie kwiatów i modlitwa w intencji poległych powstańców.
  2. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła. W tym dniu przypada też wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących.
  3. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Jest to także dzień wdzięczności wobec rodziców i osób starszych.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.
  5. W piątek przypada wspomnienie świętych: Marty, Marii i Łazarza.
  6. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17,45 koronka do Bożego miłosierdzia.
  7. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, w niedzielę, nie ma Mszy św.  o godz. 13,15.
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości.