Categories: Aktualności

Życzenia radosnego świętowania Tajemnicy obecności Boga pośród nas


Drodzy Parafianie! Szanowni Goście!

 

         W betlejemską noc „Bóg stał się jednym z nas, by nas przemienić w Siebie”, Tym, którzy Go przyjęli dał moc, aby się stali dziećmi Bożymi. Niech ten Boży plan realizuje się na każdym z nas. Niech przychodzący Boży Syna, Jezus Chrystus pomnaża w nas wiarę, nadzieję i miłość, niech obdarzy nasze czasy, naszą Ojczyznę i cały świat Swoim pokojem a klęcząc u żłóbka prośmy Nowonarodzonego słowami kolędy:

„Podnieś rękę, Boże Dziecię!
Błogosław Ojczyznę miłą!
W dobrych radach, w dobrym bycie
Wspieraj jej siłę swą siłą,
Dom nasz i majętność całą
I wszystkie wioski z miastami!
A Słowo ciałem się stało
I mieszkało między nami.”

     

Radosnego świętowania Tajemnicy obecności Boga pośród nas w gronie bliskich i gości życzą

                                                                                                                              duszpasterze