30.04.2023 r. – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

IV NIEDZIELA
WIELKANOCNA

IV Niedziela wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

Dzisiaj w naszym kościele kazania głosi ks. por. Andrzej Bawer, który przywiózł ze sobą relikwie św. Charbela.

W poniedziałek przypada wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika.

Msza św. w intencji zmarłych w czyśćcu cierpiących i za zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 18:00 o 17:30 różaniec a zmarłych.

W poniedziałek rozpoczną się nabożeństwa majowych, które codziennie będą odprawiane po wieczornej Mszy św.

We wtorek Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:15.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św. połączona z nabożeństwem majowym

W tym tygodniu przypada I. czwartek, piątek i I. sobota miesiąca.

W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00-18:30. Kandydatom do bierzmowania i dzieciom z klasy IV przypominamy o comiesięcznej spowiedzi.

Księża odwiedzą chorych z Komunią św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00 o 17:45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę, po porannej Mszy św.

Ks. Piotr organizuje pielgrzymkę autokarową do Wilna, Kowna i Trok w dn. 8-11 września 2023 r. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra.

Przypomnę, że czekamy na zgłoszenia kandydatów do nowej rady parafialnej.