I NIEDZIELA ADWENTU

29.01.2023 r. – IV NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

IV  NIEDZIELA  ZWYKŁA R.L.

Dzisiaj przypada Światowy Dzień Trędowatych. Polecajmy w swoich modlitwach wszystkich cierpiących z powodu tej choroby i tych, którzy niosą im pomoc.

Dzisiaj 29.01.2023 r. o godz. 19:00 koncert kolęd w wykonaniu w wykonaniu orkiestry wojskowej WAT.

Od poniedziałku dalszy ciąg wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Porządek kolędy jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Od poniedziałku do czwartku początek kolędy o godz. 16:00, w sobotę o godz. 15:00.

Z powodu kolędy kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w czwartek i w piątek

Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

W tym tygodniu przypada I. czwartek, piątek i I. sobota miesiąca.

W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św.

Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na pomoc dla klasztorów klauzurowych.

O godz. 17:30 zapraszamy na ostatnie wspólne kolędowanie.

W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17:00. Dzieciom z klasy IV i kandydatom do bierzmowania przypominamy o comiesięcznej spowiedzi.

Księża odwiedzą chorych z Komunią św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa ks. Krzysztofa) w piątek o godz. 18:00.

Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę, po Mszy św. o godz. 7:00

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9:00, spotkanie dla ministrantów o godz. 10:00.

W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie książeczek dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I. spowiedzi i Komunii św.