Matka Boża Ostrobramska

13.11.2022 r. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

Dzisiaj nasza parafia przeżywa uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, naszej Patronki. Suma odpustowa o godz. 13:15.

Po Mszy św. zapraszamy na piknik parafialny. Będzie możliwość skosztowania wojskowej grochówki i ciast.

—————————————————————————————————-

Dzisiaj także przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary składane dzisiaj we wszystkich kościołach  do puszek będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. W tym roku pomoc ta trafi na Ukrainę. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

—————————————————————————————————-

W ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie filmu o ks. Stanisławie Brzózce wyniosła 2178,- zł „Bóg zapłać” za te ofiary.

Modlitwa wypominkowa za zmarłych połączona z odmawianiem różańca  od poniedziałku do soboty, codziennie,  przez cały listopad po wieczornej Mszy św.

Po Mszy św. wieczornej wypominki połączone z  nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Spotkanie Kręgu biblijnego w czwartek o godz. 19:00. Zaprasza ks. Paweł.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00,  o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Pawła w niedziele o godz. 16:45.

24 listopada, tj. w następny czwartek rozpocznie się w naszym kościele kurs przedmałżeński.

W tym tygodniu odeszły do Pana:

Śp. Krystyna BUCZKOWSKA, ul. Bawełniana

/pogrzeb we wtorek o godz. 10:00/

Śp. Henryka LIWIŃSKA,  ul. Kaliskiego,

/pogrzeb we wtorek o godz. 11:30/

„Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”