I NIEDZIELA ADWENTU

05.02.2023 r. – V NIEDZIELA ZWYKŁA R.L.

V  NIEDZIELA  ZWYKŁA R.L.

W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterska w naszej parafii. Odwiedziliśmy 766 rodzin. Za możliwość wspólnej modlitwy, czas poświęcony na rozmowy, gościnność, jak również za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Dzisiaj, tj. 5.02.2023 r. podczas Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie książeczek dla dzieci z klasy III przygotowujących się do I. spowiedzi i Komunii św.

Msza św. za zmarłych w czyśćcu cierpiących i za zmarłych polecanych w wypominkach w poniedziałek o godz. 18:00, o 17:30 różaniec za zmarłych.

Spotkanie opłatkowe dla Akcji Katolickiej i Członków Żywego Różańca we wtorek, po Mszy św. wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

W sobotę (11 lutego) przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w tym dniu w swoich modlitwach o wszystkich chorych i cierpiących w naszych domach i szpitalach a także o tych, którzy na co dzień się nimi opiekują.

Msza św. w intencji chorych połączona z udzieleniem sakramentu chorych w sobotę o godz. 9:00, od godz. 8:30 możliwość spowiedzi.