04.12.2022 r. – II NIEDZIELA ADWENTU

II NIEDZIELA ADWENTU

W drugą niedziele Adwentu przeżywamy 23. Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary składane dzisiaj do puszek będą przeznaczone na wsparcie tego dzieła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I. spowiedzi i Komunii św.

Roraty, czyli Msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie od poniedziałku do soboty o godz. 7:00. Serdecznie zapraszamy dzieci i osoby dorosłe z lampionami.

Śpiew Godzinek ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w sobotę o godz. 6:40 i w niedzielę o godz. 7,15.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny są do nabycia u Pana Piotra, organisty bądź u Pana Karola, kościelnego.

Caritas diecezjalna przekazała nam również świece na stół wigilijny. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży.

Spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch w poniedziałek o godz. 19:00. Są jeszcze wolne miejsca.

Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, po wieczornej Mszy św.

W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

Msze św. o godz. 7:00, 9:00, i 18:00.

Od godz. 12:00-13:00 zapraszamy na „Godzinę łaski”, o godz. 13:00 będzie dodatkowa Msza św.

Wystawienie Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16:00-18:00, o 17:45 koronka do Bożego miłosierdzia.

W piątek, o godz. 18:00 i 20:00 rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.

Rekolekcje poprowadzi O. Marian Zawada, karmelita.

W sobotę, drugi dzień rekolekcji. Msze św. o godz. 7:00, 9:00 (dla osób chorych i starszych połączona z udzielaniem sakramentu chorych) i 18:00.

W sobotę możliwość spowiedzi od godz. 16:00-18:00.

Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na zakup darów na święta dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii.